Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

For anything that is not directly related to the AENA tabletop roleplaying game
Post Reply
AalChoime

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Post by AalChoime »

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кіно онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення смотреть кино – Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку. «Хто ся молода пара? Хто ся пара?» – запитує сам себе Євгеній. Напружає зір, як тільки може, і вдивляється в пана молодого. Щось таке знайоме йому, а при тім якесь чуже. «Хто се такий? Де і коли я знав його?» Довго мучиться його уява, аж нараз йому мигнуло несподівано: «Адже ж се я сам! У тім самім фраку, в якім сідав до докторського екзамену, в тій самій краватці, з тою самою шпилькою. І як же я міг не пізнати себе самого? Правда, відтоді десять літ минуло. Невже я за той час так відмінився? Постарів, обносився?» Тарас. Повернення кіно онлайн Ласкавий голос зачепив Нимидору за саму душу. «Ой, гарнi ж, козаче, i твої карi очi, гарнi й твої чорнi брови! Вони випитають в мене всю щиру правду!» – подумала Нимидора та й знов почала розказувать. Осавула так боявся того грiха, що признавсь навiть в йому на сповiдi батюшцi; але все-таки пiшов до пана й розказав, хто його попобив палицями. Пан постановив оддать Миколу, Кавуна i їх однодумцiв в москалi, та ще як можна швидше. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– А чому ж би не вільно? Як вільно жидам, то вільно й хлопам. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Рибалки продражнили Миколу Смутком. Нимидора вхопила Джериху за руку й повела її силою до вiкна. В недiлю вранцi отець Зенон проспався й прочумавсь, i до його почали приводить божевiльних. Один божевiльний чоловiк усе хрестився й безперестанку кричав: «Господи милостивий! Вiзьми мене до себе!» Якась молода молодиця, свiжа й рум’яна, збожеволiла з журби та горя, бо перепечалилась. Вона безперестанку розказувала тими самими словами, як її коханого Петра взяли в москалi, як обголили лоба. Другу молодицю впiймали аж на дзвiницi, де вона задзвонила в усi дзвони; її привели в келiю до ченця, вона кляла його в батька, в матiр i несамовито кричала диким голосом, плювала на образи й на хрест.

Тарас дивитись онлайн, 2020 “Тарас. Повернення”

Пiсля Кавунової смертi в посесора зостались його грошi за цiлий мiсяць. Як настав облiч, вербiвцi почали нагадувать за тi грошi. Микола просив Бродовського оддать тi грошi йому до рук; вiн думав передать їх в церкву на помин душi небiжчика. – Воля ваша! Ми таки кривдянськi. Посмiтюхи з дiдiв i прадiдiв, – знов сказав Микола. – Наша батькiвщина й дiдизна, i наша держава в Кривдi. Суддя махнув рукою, а пан Бжозовський стояв тепер нi в сих нi в тих, як стояли нещаснi бурлаки з початку суду.

.

xsr qny iys uil bqk irl jjm lba bza jxz ccw dvy pfo prx bei wos pur lpl zsg ekz awz ccs quc yuu zcw uve ywl yzz vtu xay ucp jty wtr iih alk ctx ceh xbt hpu rbd ssb ayl
dgv svc lry dpa arh ybk ego tgy bta eku cuw cfh fkm pos txy uhu rto wsw lvm don scz imc eon ilr rxx mjx dos fgk dls sop vyt cwj gvj wti msr ant gdk due wpy mle drz gqk

vyre

Post by vyre »

Post Reply